23 Ekim 2014, Perşembe 11:39:53 İyi Günler !

Terimler Sözlüğü

Reklamlar

 

Aranacak Terim :

 

VERGİ MÜKELLEFLERİ, ÂMME ALACAKLARINI ÖDEMEK ZORUNDA KALAN GERÇEK VE TÜZELKİŞİLİK İLE BUNLARIN TEMSİLCİLERİ, KAMU HİZMETLERİNDEN YARARLANAN VE BUNA KARŞILIK BEDEL ÖDEMEK ZORUNDA OLAN HERKES.
Bu sayfa üzerinde amme borçlusu kelime anlamı gösterilmektedir. amme borçlusu nedir ? amme borçlusu ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. amme borçlusu kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar :

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : gerisin (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Benzerlerine ayak uydurup ilerleyememiş, gelişememiş BAZPES Eksik gösteren Boşaltım organının dışı Bundan başkası Geçmiş, mazi Geriye doğru Keçi kılından yapılmış büyük çadır Büyük çuval Araba üzerine gerilerek içine saman veya tahıl doldurulmuş büyük kıl çuval Arka, bir şeyin sonra gelen bölümü; art, alt taraf, ileri karşıtı Geri dön, geri git! Geçmiş, mazi:"Artık geride özleyeceğim hiçbir şey yok." S. F. Abasıyanık Bir şeyin sona kalan bölümü Son, sonuç Bundan başkası:"Kaşla göz, gerisi söz." Atasözü Hayvanda boşaltım organının dışı Eksik gösteren (saat) Arka, bir şeyin sonra gelen bölümü, art, alt taraf, ileri karşıtı:"Amerikan barın gerisinden işaret eden barmen seslendi." N. Cumalı Geriye doğru:"Bağına, bahçene, suyuna, toprağına veda ederek geri gidiyorum." F. R. Atay Aptal, anlayışsız Araba üzerine gerilerek kenarları arabanın korkuluğuna tutturulan ve içine saman veya tahıl doldurulan büyük kıl çuval

 
Sayfa başına dön