24 Nisan 2014, Perşembe 16:03:15 İyi Günler !

Terimler Sözlüğü

Reseller Hosting

 

Aranacak Terim :

 

Terimler Sözlüğü Arama Sonuçları
Aranan Terim Bulunamadı !!!

Üzgünüz ! Veri tabanımızda yaptığımız aramada malesef " ardişik " kelimesi ile ilgili bir terim bulamadık. Aradığınız kelimeyi kayıt ettik en kısa zamanda bu kelime ile ilgili bilgileri veri tabanımıza ekleyeceğiz. Ayrıca "Kelime Anlamları" sayfamızdan bu kelimeyi aramayı deneyiniz. Teşekkürler..
 

 

Bu sayfa üzerinde ardişik kelime anlamı gösterilmektedir. ardişik nedir ? ardişik ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. ardişik kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kıvırma (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Kıvırmak işi Uydurup söylemek Sapmak Bükmek Başarmak, başa çıkmak, becermek, hakkından gelmek Yapmak istememek, yan çizmek Başarmak, başa çıkmak, becermek, hakkından gelmek:"Hâlbuki Nahit onu odasına çekip de baş başa prova yaptığı zamanlarda pek âlâ kıvıracağa benziyordu." T. Buğra Bükmek:"Fino, beni görünce kuyruğunu kıvırıp düşmanca havlaya havlaya beyaz dişlerini gösterdi." H. R. Gürpınar Kenarından katlamak, bükmek Bir giysinin veya kumaşın kenarını bükerek tersinden dikmek Kalçalarını iki yana sallayarak oynamak veya yürümek