03 Eylül 2014, Çarşamba 07:36:36 Günaydın !

Terimler Sözlüğü

Reklamlar

 

Aranacak Terim :

 

ASKERÎ DANIŞTAY DA DENİLEBİLİR. ASKER KİŞİLERLE İLGİLİ İDÂRÎ İŞLEMLERİN VE DAVALARIN İLK VE SON DERECE MAHKEMESİ OLARAK GÖRÜLDÜĞÜ YER. AY MD. 157.
Bu sayfa üzerinde askeri yüksek idare mahkemesi kelime anlamı gösterilmektedir. askeri yüksek idare mahkemesi nedir ? askeri yüksek idare mahkemesi ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. askeri yüksek idare mahkemesi kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kuyruktan (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
ZENEB KIFVE Birisinin arkasına takılıp hiç ayrılmayan kimse İnsanların sıra beklemek için, art arda durarak oluşturduğu dizi Bir harfin bitiş çizgisine yakın yerde, birden bir dönüş yapan kısa çizgi Başın arkasına toplanmış saç demeti Kuşlarda gövdenin art yanında bulunan tüy demeti Koyunun bazı türlerinde eritilerek yağı alınan bir uzantısı Bazı şeylerde kuyruğa benzeyen uzantı veya baş tarafın aksi yönünde kalan bölüm Birisinin arkasına takılıp hiç ayrılmayan kimse. İnsanların sıra beklemek için, art arda durarak oluşturduğu dizi:"Çoğu yirmi yaş civarında, sürü sepet öğrenci genç, kuyruğa girmiş, sırasını bekliyor." A. İlhan Hayvanların çoğunda, gövdenin art yanında bulunan, omurganın uzantısı olan uzun ve esnek organ EZNAB

 
Sayfa başına dön