20 Nisan 2014, Pazar 23:55:29 İyi Geceler !

Terimler Sözlüğü

Reseller Hosting

 

Aranacak Terim :

 

Terimler Sözlüğü Arama Sonuçları
ASKERİ YÜKSEK İDARE MAHKEMESİ kelime anlamı nedir ? ne demek ? sözlük anlamı ? ASKERİ YÜKSEK İDARE MAHKEMESİ (Hukuk Terimi)
ASKERÎ DANIŞTAY DA DENİLEBİLİR. ASKER KİŞİLERLE İLGİLİ İDÂRÎ İŞLEMLERİN VE DAVALARIN İLK VE SON DERECE MAHKEMESİ OLARAK GÖRÜLDÜĞÜ YER. AY MD. 157.
 

 

Bu sayfa üzerinde askeri yüksek idare mahkemesi kelime anlamı gösterilmektedir. askeri yüksek idare mahkemesi nedir ? askeri yüksek idare mahkemesi ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. askeri yüksek idare mahkemesi kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kayit (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
KURZÜL enskripsiyon Sınırlama, davranışlarını çerçeveleme Şart Önem verme, gözetme Bir yazının, bir hesabın veya suretinin tarih, numara, konu vb. bilgilerinin bir yerde yazılı bulunması bağ, sınır; bir şeyi bir yere yazmak Sınırlama, davranışlarını çerçeveleme. Şart. Önem verme, gözetme Kayıtlarınız daha sağlamdır." R. H. Karay Bir yazının, bir hesabın veya suretinin tarih, numara, konu vb. bilgilerinin bir yerde yazılı bulunması:"Hafızama güvenmeyiniz Resmî belge Ses veya resmi, manyetik bant üzerine geçirme işlemi Araç, eşya Pencere çerçevesi Bir yere mal ederek deftere geçirme KUYUDAT