19 Eylül 2014, Cuma 22:49:53 İyi Geceler !

Terimler Sözlüğü

Reklamlar

 

Aranacak Terim :

 

SANKİ ASIL CEZA MAHKEMESİ GİBİDİR. SULH CEZA MAHKEMESİ İLE AĞIR CEZA MAHKEMESİNİN GÖREV ALANLARI DIŞINDA KALAN BÜTÜN CEZA YARGILAMASI İŞLERİNE BAKAR. HEMEN HER İLÇEDE, İLLERİMİZİN TAMAMINDA VARDIR. İŞİN YOĞUNLUĞUNA GÖRE BİR YERDE BİRDEN ÇOK ASLİYE CEZA MAHKEMESİ KURULUR, O ZAMAN 1., 2., ŞEKLİNDE AD VERİLİR. BU MAHKEMELER NEZDİNDE SAVCI DA BULUNUR.
Bu sayfa üzerinde asliye ceza mahkemesi kelime anlamı gösterilmektedir. asliye ceza mahkemesi nedir ? asliye ceza mahkemesi ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. asliye ceza mahkemesi kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : savak (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Değirmen veya kanal suyunu başka bir yöne çevirmek işine yarayan düzen Değirmenin suyunu başka tarafa akıtmak için yapılan düzenek Suyu değirmene ulaştıran tahta su yolu Suyun değirmeni çevirmek için demir boruya girdiği yer Tunceli, Erzincan, Bingöl gibi illerin dağlık kesimlerinde üretilen bir cins tulum peyniri Değirmen suyunu başka yöne akıtmak için yapılan düzen Akarsu kenarlarında hayvanlara su içirilen yer Suyu başka yöne akıtmak için yapılan düzenek Değirmen arkındaki fazla suyun akması için açılan ikinci su yolu Bir barajın fazla suyunu akıtmak için yapılan düzen Aptal, salak

 
Sayfa başına dön