16 Eylül 2014, Salı 10:23:17 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu ın your eyes kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
Gözünüze    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada ın your eyes kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. ın your eyes kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan ın your eyes kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
ÇOCUK CEZAEVİ ÇOCUK CEZAEVİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
ESKI IFADESIYLE SÜBYÂN CEZAEVI. 15-18 YAŞ ARASINDAKI SANIKLAR ILE BU YAŞLAR ARASINDAKI HÜKÜMLÜLERIN TUTUKLU YA DA HÜKÜMLÜ OLARAK KALDIKLARI CEZAEVLERIDIR. MÜMKÜN OLDUKÇA AYRI BIR BINA CEZAEVI OLARAK KULLANILIR. YOKSA BÜYÜKLERIN KALDIĞI CEZAEVLERINDE AYRI KOĞUŞLAR BU YAŞTAKILER IÇIN AYRILIR KI, O ZAMAN ÇOCUK KOĞUŞLARINDAN SÖZEDILIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : beş yüzlü (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Beş yüzü olan cisim
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön