20 Nisan 2014, Pazar 16:20:25 İyi Günler !
Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
 
Çeviri Sonucu 1 hafta anlatma kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
1 week Description    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada 1 hafta anlatma kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. 1 hafta anlatma kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan 1 hafta anlatma kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
   

 

 

 

IVAZ IVAZ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BEDEL, KARŞILIKLI ÖDENECEK BEDELLER. BU YÖNÜYLE AKIDLER: I. IVAZLI AKITLER: AKDIN TARAFLARINI BORÇ ALTINA SOKAN SÖZLEŞMELER. SÖZLEŞMEDE HER IKI TARAFIN YARARI DA ZARARI DA BORCU DA SÖZKONUSUDUR. MESELÂ ALIŞ-VERIŞ, KIRA VS. GIBI. II. IVAZSIZ AKITLER: AKDIN TARAFLARINDAN BIRISINE VE GENELLIKLE ALACAKLIYA BIR BORÇ YÜKLEMEYEN, BIR YÜKÜMLÜLÜK GETIRMEYEN AKITLER. BAĞIŞ, VEDIA VS. GIBI.
 
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : amber ağacı (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Baklagillerden bir cins mimoza (Geum urbonum) Bir çeşit mimoza Bir cins mimoza
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish