31 Ocak 2015, Cumartesi 02:41:53 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu 100 tane kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
100 units    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada 100 tane kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. 100 tane kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan 100 tane kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
DONATIM DONATIM Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
IKMÂL, BAKIM, DEVLET DAIRELERINDE VE ÖZELLIKLE YATIRIMCI KURULUŞLARDA HIZMET IÇIN GEREK DUYULAN ÂLET-EDEVÂT VE TEÇHIZAT SAĞLAYAN BIRIM, ORDU IKMÂL BAKIM KISMI, ORDU-DONATIM.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : istençsizlik (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
İradesiz olma durumu, iradesizlik
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön