21 Ağustos 2014, Perşembe 17:04:18 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu acne gel kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
akne jel    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada acne gel kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. acne gel kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan acne gel kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
ALEYHDAR ALEYHDAR Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
MUHALIF OLMA, KARŞI ÇIKAN, MUHALEFET EDEN.ALEYHE BOZMA YASAĞI: ILK DERECE MAHKEMESININ VERDIĞI KARARI, YALNIZ BIR TARAF TEMYIZ ETTIĞINDE DENETLEME MAHKEMESI (ÜST DERECE)NIN O TEMYIZ EDILEN KARARI, TEMYIZ EDEN ALEYHINE AĞIRLAŞTIRAMAZ. TARAFLARDAN YALNIZ BIRISININ TEMYIZI ÜZERINE BOZULAN KARAR, ILK DERECE MAHKEMESINE GELDIĞINDE, O MAHKEME HAKIMI DE TEMYIZ EDEN KIŞI ALEYHINE DAHA AĞIR BIR HÜKÜM VEREMEZ, BURADA DA ALEYHE HÜKÜM VERME YASAĞI KURALI HAKIMDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : motosiklet (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
TRİPORTÖR motor Motor silindirinin hacmi 125 cm³ den büyük olan, iki tekerlekli motorlu taşıt
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön