20 Nisan 2014, Pazar 16:19:22 İyi Günler !
Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
 
Çeviri Sonucu acne gel kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
1-) akne jeli
2-) sivilce jeli
3-) akne jel
4-) akne jel
   
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada acne gel kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. acne gel kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan acne gel kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
   

 

 

 

OLUR OLUR Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
ONAY, YAPABILIR, BIR RESMÎ IŞIN IFASI UYGUNDUR, ANLAMINDA, DAIRELERDE EN ÜST MAKAMIN BIR KONUDAKI UYGUN MÜTALAASI. ALLAH, BIR KONUDA OL EMRINI VERINCE O ŞEY HEMENCE OLUR, AKSI MÜMKÜN DEĞILDIR.
 
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kutsal kitap (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
kitap,
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish