23 Ağustos 2014, Cumartesi 12:27:18 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu acne gel kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
comes to acne    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada acne gel kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. acne gel kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan acne gel kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
MÜCAZAT MÜCAZAT Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
KARŞILIK, IYI VEYA KÖTÜ DAVRANIŞIN KARŞILIĞI SUÇLARIN CEZASI, KABAHATLARI CEZALANDIRMA.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : dövir (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
LATS REFİŞ HEVRE CEŞŞ benzetmek SABSABA SAHK TARK hırpalamak Davul vb. çalmak, vurmak Vurarak canını acıtmak Ateşte kızdırılarak yumuşatılmış bir madeni, vurarak istenilen biçime getirmek Ezmek veya çırpmak Bir şeyi toz durumuna getirmek için ezmek Vurarak canını acıtmak:"Harp Divanına vermeden önce, şurada kemiklerini kırıncaya kadar bir dövsem!" H. E. Adıvar. Çamaşır, halı gibi şeyleri tokaç, sopa gibi şeylerle vurarak temizlemek Topa tutmak. Çarpmak, vurmak:"Ayakları ile suyu dövüp ürküttüğü balığı gagası ile havalandıran beyaz pelikan." S. F. Abasıyanık Davul vb Topa tutmak Çamaşır, halı gibi şeyleri tokaç, sopa gibi şeylerle vurarak temizlemek çalmak, vurmak Çarpmak, vurmak Vücut derisi üzerine iğne gibi sivri bir araçla çizilmek ve içine renk veren maddeler konulmak yoluyla yapılan çıkmaz yazı veya resim Dövülerek kabuğu çıkarılmış buğday ve bundan yapılan yemek Dövmek işi Dövülerek yapılan Kızgın durumda iken dövülerek biçim verilmiş (metal eşya)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön