26 Temmuz 2014, Cumartesi 10:06:08 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu ananınki kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
Ananda in the    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada ananınki kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. ananınki kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan ananınki kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
VASITASIZ TEMSİL VASITASIZ TEMSİL Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
DOĞRUDAN TEMSIL. BIRISININ DIĞERINI DIREK OLARAK TEMSILI, BURADA MÜMESSILIN YAPTIĞI IŞ, O ANDA DERHAL TEMSIL EDILENE GEÇMEKTEDIR. OYSA DOLAYLI TEMSILDE IŞLEM ÖNCE MÜMESSILE GEÇMEKTE, SONRA DA MÜMESSIL BUNU TEMSIL ETTIĞI KIŞIYE DEVRETMEKTEDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : likidasyon (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Ticarette tasfiye Paraya çevirme, paraya tahvil etme, malını satıp nakde çevirme Tasfiye
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön