21 Ekim 2014, Salı 11:42:26 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu avukat mesleği kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
profession of lawyer    
 
avukat mesleği kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
avukatlık
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada avukat mesleği kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. avukat mesleği kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan avukat mesleği kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
BÖLÜNMÜŞ KARAYOLU BÖLÜNMÜŞ KARAYOLU Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BIR YÖNDEKI TRAFIĞE AIT TAŞIT YOLUNUN, BIR AYIRICI ILE BELIRLI ŞEKILDE DIĞER TAŞIT YOLUNDAN AYRILMASI ILE OLUŞAN KARA YOLUDUR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : çölleşmek (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Verimsiz duruma gelmek Özlü toprağı akıp çöl durumuna gelmek Çölleşmek işi
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön