22 Ekim 2014, Çarşamba 12:36:11 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu ay balam kelimesi/cumlesi/metni Azerice çevirisi
1-) ay balam
2-) ay balam
   
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada ay balam kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. ay balam kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan ay balam kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
ÖNÖDEME ÖNÖDEME Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
ÖNCEDEN ÖDEME, CEZÂI KOĞUŞTURMAYA KONU BIR SUÇ HAKKINDA SON SORUŞTURMA AÇILMADAN SANIĞIN PARA CEZASI TÜRÜNDEN BIR MIKTAR PARAYI ÖNCEDEN, ŞARTLARINA GÖRE ÖDEMESI HALI. BU ÖDEMEDEN SONRA KIŞI, HAKKINDA DAVA AÇILMAZ. TCK MD. 119'DA BELIRTILDIĞI KADARIYLA IŞIN SAVCILIK AŞAMASINDA OLMAKTA VE KABAHAT TÜRÜ PARA CEZASINI GEREKTIREN SUÇLARLA, YUKARI SINIRI 3 AYI GEÇMEYEN HAPIS CEZASINI GEREKTIREN SUÇLARDA SAVCILIKÇA UYGULANMAKTADIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : aontogenez (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Birey oluş
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön