22 Eylül 2014, Pazartesi 23:16:44 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu aybalam ne demek kelimesi/cumlesi/metni Azerice çevirisi
1-) aybalam nə demək
2-) aybalam nə demək
   
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada aybalam ne demek kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. aybalam ne demek kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan aybalam ne demek kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
NİSEB İ ADAT NİSEB İ ADAT Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
SAYILAR ARASINDAKI ORANTI. MIRASTA ÇEŞITLI PAYLAR ARASINDA EN KÜÇÜK ORTAK KATIN BULUNMASI IŞLEMI. MESELÂ BIR MIRASIN PAYDAŞLAR ARASINDA BÖLÜŞTÜRÜLMESI DURUMUNDA PAYLARIN 1/4, 1/3 VEYA 1/6 GIBI OLMASI DURUMLARINDA 4, 3 VE 6 SAYILARIN ORTAK KATININ BULUNMASI VE ONDAN SONRA HER BIR PAYIN BU ORTAK KATA GÖRE DURUMUNUN TESBITI.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : hardallık (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Hardal konulan kap Hardal yapımında kullanılan malzeme
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön