01 Mart 2015, Pazar 18:39:30 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu azeriye bak hele kelimesi/cumlesi/metni Azerice çevirisi
1-) azeriler bax hələ
   
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada azeriye bak hele kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. azeriye bak hele kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan azeriye bak hele kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
KASAME KASAME Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
YEMINLEŞME. KÂTILI BILINMEYEN BIR ÖLÜNÜN BIR YERDE BULUNMASI HALINDE ISLÂM CEZA HUKUKUNA GÖRE KATIL ZANLISI O YERDE OTURANLARDIR. ONLARDAN ELLI KADAR ERKEK SANIK OLARAK ÇAĞRILIR, ÖLDÜRÜP ÖLDÜRMEDIKLERI HUSUSUNDA YEMIN TEKLIF EDILIR, ÖLDÜRMEDIKLERINE DÂIR YEMIN EDERLER VE SONRA O YER SAKINLERI KISASDAN KURTULUR AMA ÖLDÜRÜLMÜŞ KIŞININ DIYETINI HEP BIRLIKTE ÖDERLER.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : öküzlük (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Budalaca, sersemce iş Budalalık, sersemlik
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön