01 Mart 2015, Pazar 21:16:50 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu baba ne demek kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
ما يفعله أبي    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada baba ne demek kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. baba ne demek kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan baba ne demek kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
KANUN BOŞLUĞU KANUN BOŞLUĞU Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
GÜNLÜK HAYATLA ILGILI DÜZENLEYICI KURALLARIN EKSIKLIĞI VEYA HIÇ BULUNMAMASI. BU GIBI DURUMLARDA BOŞLUĞU HÂKIM KENDI IÇTIHADLARIYLA DOLDURUR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : buharlaştırma (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Buharlaştırmak işi Bir sıvıyı ince damlacıklar durumunda damıtmak Bir sıvıyı kaynatarak buhar durumuna getirmek
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön