24 Temmuz 2014, Perşembe 14:56:13 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu baba ne demek kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
ماذا تقصد يا أبي    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada baba ne demek kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. baba ne demek kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan baba ne demek kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
SUÇÜSTÜ VEYA MEŞHUD SUÇ YA DA MEŞHUDEN İŞLENEN SUÇ SUÇÜSTÜ VEYA MEŞHUD SUÇ YA DA MEŞHUDEN İŞLENEN SUÇ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
IŞLENIRKEN SANIĞI YAKALANAN SUÇ DEMEKTIR. CMK MD. 127 HÜKMÜNE GÖRE; IŞLENMEKTE OLAN SUÇ MEŞHUD SUÇTUR. HENÜZ IŞLENMIŞ OLAN SUÇ ILE IŞLENILMESINDEN HEMEN SONRA ZÂBITA VEYA SUÇTAN ZARAR GÖREN ŞAHIS VEYA BAŞKALARI TARAFINDAN TAKIP EDILEREK VEYA SUÇUN PEK AZ EVVEL IŞLENDIĞINI GÖSTEREN EŞYA VEYA IZLERLE YAKALANAN KIMSENIN IŞLEDIĞI SUÇ DA MEŞHUD SUÇ SAYILIR. BU TÜRLÜ SUÇLARIN YARGILANMASI DA ÖZEL BIR USÛLE TABIDIR KI, BUNA DA SUÇÜSTÜ MUHAKEMESI VEYA YILDIRIM MUHAKEMESI USÛLÜ DENILIR. BURADA HAZIRLIK SORUŞTURMASI KISA TUTULUR VE BIR IKI CELSELIK SONSORUŞTURMA ILE BITIRILIR. ZIRA HER ŞEY SICAĞI SICAĞINA ORTADADIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : domalış (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Domalma işi veya biçimi
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön