23 Kasım 2014, Pazar 05:21:52 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu bana am göster kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
Show me am    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada bana am göster kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. bana am göster kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan bana am göster kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
MEVSUF İKRAR MEVSUF İKRAR Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BIR IKRARIN GEREKÇESI ILE BIRLIKTE YAPILMASI. MESELÂ "ALTINI ÖDÜNÇ ALDIM ANCAK GERI VERDIM". "MALI ALDIM AMA BEDELINI YINE MAL OLARAK ÖDEDIM" GIBI.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : gönden (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Tabaklanmış deri, her çeşit meşin, sahtiyan vesaire, Hayvan derisi, Tabaklanmış deri, Kösele,
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön