30 Ocak 2015, Cuma 12:53:54 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu batum masaj salonu kelimesi/cumlesi/metni Gürcüce çevirisi
ბათუმის მასაჟის სალონის    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada batum masaj salonu kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. batum masaj salonu kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan batum masaj salonu kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
SUSMA HAKKI SUSMA HAKKI Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
YARGILAMA SIRASINDA SANIK SANDALYESINDE OTURAN KIŞININ SORULAN SORULARA CEVAP VERIP VERME HAKKI. ANAYASA VE YASALARA GÖRE KIŞI SORGULAMA SIRASINDA KONUŞMA MECBURIYETINDE DEĞILDIR. ANCAK HERKESIN, HÜVIYETI VE ADRESI GIBI KONULARDA KENDILERINE SORULAN SORULARA CEVAP VERME MECBURIYETI VARDIR. MECELLE MD. 67 DE "SÂKITE BIR SÖZ ISNAD OLUNMAZ. LÂKIN MA'RIZI HÂCETTE SÜKÛT BEYANDIR," DENILMEKTEDIR KI, NORMALDE SUSANA BIR ŞEY ISNAT EDILEMEZ, SUÇLU DA SAYILAMAZ. AMA IHTIYAÇ ZAMANI SUSMAK SÖYLENILENI KABULLENMEK DEMEKTIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : lamekan (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Yersiz yurtsuz Mekansız Yersiz yurtsuz, belli bir adresi olmayan Mekânı olmayan, mekânsız (Allah'ın sıfatlarından)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön