20 Nisan 2014, Pazar 22:13:31 İyi Geceler !
Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
 
Çeviri Sonucu beğenmedim kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
1-) poor
2-) did not like it
   
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada beğenmedim kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. beğenmedim kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan beğenmedim kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
   

 

 

 

SOSYAL SİYASET SOSYAL SİYASET Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
IÇTIMÂÎ SIYÂSET, YÖNETENLERIN YÖNETILENLER ÜZERINDE SÜRDÜRDÜĞÜ VE TOPLUM ÇIKARLARININ, KURALLARININ ÖN PALANDA TUTULDUĞU SIYASET. MECELLE IFADESI ILE "RAIYYE ÜZERINDE TASARRUF MASLAHATA MENUTTUR." KURALINA GÖRE HAREKET EDEN, DEVLET VE ÂDIL HUKUK DÜZENINI AYAKTA TUTMAYI PRENSIP EDINEN BIR YÖNETIM TARZI.
 
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : ilkah (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Aşılama Dölleme, döllenme Döllenme Tıb: İki ayrı cins hücrenin birleşmesi Döllenmek. Döllemek. Gebe bırakmak. Aşılamak
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish