02 Ekim 2014, Perşembe 05:19:59 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu bir alay kelimesi/cumlesi/metni İtalyanca çevirisi
una processione    
 
bir alay kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
Birçok, bir sürü, pek çok

bir alay
kelimesi imla klavuzuna göre benzer kullanışları :

bir alay
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada bir alay kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. bir alay kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan bir alay kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
SIVAT YERİ VEYA SUVAT YERİ SIVAT YERİ VEYA SUVAT YERİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BIR SÜRÜNÜN SÜREKLI OLARAK BIR YERDE SULANIP YATIRILDIĞI YER, ARGAÇ YERI. BU YERLER AIT OLDUĞU KÖY VEYA KASABANIN ORTA MALIDIR. ISTIFADE HAKKI BÜTÜN KÖY VEYA KASABA HALKININDIR, MÜLKIYETI ISE KAMUYA AITTIR. ÖZEL MÜLKIYETE KONU OLAMAZ.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kakışma (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
kakofoni Kakışmak işi Dürtüşmek, itişmek
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön