28 Şubat 2015, Cumartesi 22:41:29 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu boya kalemi kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
boya kalemi    
 
boya kalemi kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
Resim yapmak için kullanılan değişik renkli kalem,

boya kalemi
kelimesi imla klavuzuna göre benzer kullanışları :

boya kalemi
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada boya kalemi kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. boya kalemi kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan boya kalemi kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
DİN DİN Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
INSANI, ÜSTÜN VE YARATICI KUDRETE INANMAYA GÖTÜREN BIR INANÇ SISTEMI. BEŞERÎ VE SEMÂVÎ DINLER ŞEKLINDE IKI KISMA AYRILIR VE HER IKISINDE DE INSANIN, INSAN ÜSTÜ VE INSAN ÖTESINDE ÜSTÜN KUDRETE INANMA DUYGUSU VARDIR. INSANLARDA BU DIN DUYGUSU DOĞUŞTANDIR. ILÂHÎ DINLERIN EN SONUNCUSU ISLÂMDIR. DIN TOPLUMDAKI SOSYAL DÜZEN KURALLARINDAN BIRISIDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : başarısızlık (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Başarısız olma durumu, muvaffakiyetsizlik
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön