19 Eylül 2014, Cuma 08:59:48 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu cıma ez daye kelimesi/cumlesi/metni Tay Dili çevirisi
ปิ๊ Cima วัน    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada cıma ez daye kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. cıma ez daye kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan cıma ez daye kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
MASONLUK MASONLUK Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
SIYONIST AKIMIN BÜTÜN DÜNYADA TARAFTAR TOPLAMAK IÇIN KURDUĞU BIR KARDEŞLIK, BIRADERLIK SISTEMI. BÜTÜN DÜNYA INSANLARININ IRK, DIN VE SAIR AYIRIMLAR GÖZETMEKSIZIN KARDEŞ OLDUĞUNU SAVUNAN, MILLETLERIN SIYÂSÎ, EKONOMIK, SOSYAL KADERLERINE ETKILI OLMAYI VE DÜNYA KARDEŞLIĞINI TESISI AMAÇLIYAN PRO-SIYONIST BIR AKIM. GENELDE LOCALAR ŞEKLINDE ÇALIŞIRLAR VE KAPALI TÜRDEN FAALIYETI TERCIH EDEN ULUSLARARASI NITELIK TAŞIYAN KURULUŞ.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kıyın kıyın (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Kıyıdan, gizli gizli
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön