30 Temmuz 2014, Çarşamba 18:09:27 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu cıma ez daye kelimesi/cumlesi/metni Tay Dili çevirisi
สนใจ cima ของวัน    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada cıma ez daye kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. cıma ez daye kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan cıma ez daye kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
MEZHEB MEZHEB Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
GIDILECEK YER, YOL, METOD YÖNTEM. BIR KONUDA ORTAYA ATILAN GÖRÜŞMELERIN OLUŞTURDUĞU EKOL, SISTEMLI DÜŞÜNME TARZI. HUKUK KONULARINDA YENI YAKLAŞIM VE AÇIKLAMALAR GETIREN EKOLLER. ISLÂM HUKUKUNDA HUKUK METINLERI, ÂYET VE HADISLERI AÇIKLAYAN VE METOD GELIŞTIREN MEZHEPLER. BELLI BAŞLILARI; HANEFÎ, ŞÂFIÎ, MÂLIKÎ, HANBELÎ, CAFERÎ, IMÂMIYYE MEZHEPLERI ŞEKLINDE ADLANDIRILIR VEYA ANILIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : davetli (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Çağrılı Çağrılı:"Tayin ettiği gün ve saatte davetlileri kabule başladı." Y. K. Karaosmanoğlu
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön