29 Kasım 2014, Cumartesi 05:27:37 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu camış kelimesi/cumlesi/metni Bulgarca çevirisi
има CA.    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada camış kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. camış kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan camış kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
TEARUZ TEARUZ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
ÇATIŞMA, TERS DÜŞME. IKI HÜKMÜN BIRBIRLERIYLE ÇELIŞKI OLUŞTURMASI. BIR HUSUSUN VARLIĞI VEYA YOKLUĞU, GEÇERLILIĞI VEYA GEÇERSIZLIĞI KONUSUNDA IKI HÜKMÜN ZIDLAŞMASI DURUMU. ŞÂYET KUVVETLI HÜKÜMLE ZAYIF HÜKÜM, ASLÎ KAYNAKTAKI HÜKÜM ÇELIŞKI GÖSTERIRSE O ZAMAN ASLA, ASIL KAYNAĞA, KUVVETLI HÜKME BAŞVURULUR. BU GIBI YERLERDE TEÂRUZ DEĞIL NESIH VEYA ILGÂ SÖZKONUSUDUR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : adetçe (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Sayı bakımından, sayıca
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön