22 Temmuz 2014, Salı 16:24:38 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu camış kelimesi/cumlesi/metni Bulgarca çevirisi
camış    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada camış kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. camış kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan camış kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
MÜTERAFİK İLLİYET MÜTERAFİK İLLİYET Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BIRBIRINE KARIŞMIŞ SEBEP VE NEDENLER, FÂILLERIN BIRBIRINDEN HABERI OLMADAN KENDI HAKSIZ FIILLERI ILE BIRISINE AYNI ANDA ZARAR VERMELERI, BIR OLAYA NEDEN OLMALARI GIBI. IKI ARAÇ SÜRÜCÜSÜNÜN AYNI ANDA BIR ÜÇÜNCÜ KIŞIYE ZARAR VERMELERI DURUMU GIBI.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : ihtilaç (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Çırpınma
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön