02 Mart 2015, Pazartesi 13:12:19 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu cambridge kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
Cambridge    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada cambridge kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. cambridge kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan cambridge kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
KADÜK OLMAK KADÜK OLMAK Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
KANUNLAŞMAMAK, BIR YASAMA DÖNEMINDE MECLISE SUNULAN TASARININ O YASAMA DÖNEMINDE KANUNLAŞTIRILAMADAN MECLISIN TATILE GIRMESI DURUMUNDA TASARI KADÜK OLMUŞTUR, BIR DAHA GÖRÜŞEBILME IMKÂNI KALMAMIŞTIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : orantılamak (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Orantılı olarak düşünmek veya değerlendirmek Orantılamak işi veya durumu
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön