27 Kasım 2014, Perşembe 11:18:16 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu canısı kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
canisi    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada canısı kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. canısı kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan canısı kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
VATANDAŞLIKTAN İSTİNKAF VATANDAŞLIKTAN İSTİNKAF Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
VATANDAŞLIKTAN ÇIKMA, BIR KIMSENIN KENDI ISTEĞI ILE VATANDAŞI OLDUĞU ÜLKENIN VATANDAŞLIĞINI BIRAKMASI. BUNUN DA ŞARTLARI KANUNLARINDA DÜZENLENMIŞTIR. ASKERLIĞINI YAPMIŞ, VERGI BORCU VS. SI DE OLMAYAN VE BAŞKA BIR ÜLKENIN VATANDAŞLIĞINI KAZANMA DA SÖZKONUSU ISE O ZAMAN KIŞI ILGILI MAKAMA BAŞVURARAK VATANDAŞLIKTAN ÇIKABILIR. TVK MD. 20 VD., MD. 30 VD.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : paid (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Birden fazla kişi arasında bölüşülmüş bir bütünden, bu kişilerin her birine düşen bölüm, hisse Bayağı kesirlerden birinin eşit parçalardan kaç tane alındığını gösteren sayı: paydanın üstüne yazılarak yatık bir çizgi ile ondan ayrılır Eşit bölüm kayar hisse üleş Köpek yiyeceği Bir tür küçük pasta Yufka içine konan düğün pilavı
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön