03 Eylül 2014, Çarşamba 10:04:19 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu cano kelimesi/cumlesi/metni Japonca çevirisi
カノン    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada cano kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. cano kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan cano kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
KAMU MENFAATINA HADİM DERNEK KAMU MENFAATINA HADİM DERNEK Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK. BIR YILDAN FAZLA BIR SÜREDIR GÖSTERDIĞI FAALIYETLERLE ÜLKE YARARINA HIZMET ETTIĞI KANAATI UYANAN DERNEĞIN KANUNLA BELIRTILEN ŞARTLARIN YERINE GETIRILMESI DURUMUNDA BAKANLAR KURULUNCA KAMU YARARINA HÂDIM DERNEK SIFATINI KAZANMIŞ OLUR. VALILIKLER EVRAKI TAMAMLAR. IÇIŞLERI BAKANLIĞI EMNIYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AYRICA INCELETME YAPTIRIR. SONUCU IÇIŞLERI BAKANLIĞI BAKANLAR KURULUNA GÖTÜRÜR. BU DERNEKLER BIR KISIM VERGI, RESIM VE HARÇLARDAN MUAFTIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kontörlü (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Kontörü bulunan
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön