20 Aralık 2014, Cumartesi 18:25:41 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu close your eyes kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
gözlerinizi kapatın    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada close your eyes kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. close your eyes kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan close your eyes kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
MİLLİYETÇİ MİLLİYETÇİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
MENSUB OLDUĞU MILLETI, KAVMI SEVEN KIMSE, NASYONALIST. MILLETIN YARARLARINI HER IMKÂN VE FIRSATTA SAVUNAN KIMSE. REKÂBET VE SILAHLI MÜCÂDELEYE VARACAK ŞEKILDE IŞI ILERI GÖTÜRMEK YASAKLANMIŞTIR. BU TÜR DAVRANIŞLAR IRKÇILIK VE IRK AYIRIMI OLARAK NITELENMIŞTIR. SÜPER DEVLETLER MILLETLERI BÖLMEK IÇIN GENELLIKLE BU MILLIYETÇILIK DUYGUSUNU KÖRÜKLERLER.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : skavut (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Çok hızlı gidebilen bir tür keşif gemisi
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön