21 Nisan 2014, Pazartesi 05:04:27 Günaydın !
Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
 
Çeviri Sonucu close your eyes kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
1-) gözlerini kapat
2-) gözlerini kapat
   
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada close your eyes kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. close your eyes kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan close your eyes kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
   

 

 

 

ÖZEL HAYATIN GİZLİLİĞİ ÖZEL HAYATIN GİZLİLİĞİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
ANAYASAYA GÖRE HERKESIN ÖZEL HAYATI GIZLIDIR, KIMSE BUNU ÖĞRENMEYE YELTENEMEZ. DEVLETIN DENETIMI DIŞINDA TUTULMASI TEMEL KURULLARDIR. NE VAR KI, BAZI DURUMLARDA HAKIM KARARI ILE VEYA ÂCIL ZAMANLARDA YETKILI SAIR MERCIIN EMRI ILE ÖZEL HAYATIN GIZLILIĞI IHLÂL EDILEBILIR. BUNLARIN NASIL OLACAĞI YASALARDA GÖSTERILMIŞTIR. AY, 20. KUR'ÂN'DA INSANLARIN BIRBIRLERININ GIZLI TARAFLARINI ARAŞTIRIP SORMALARI, BUNLARI OLUR OLMAZ YERDE SÖYLEMELERI EVLERI KAPI VE PENCERELERI ALTINDAN DINLEMELERI HEP YASAKLANMIŞTIR, BUNLAR BIRER SUÇ SAYILMIŞTIR.
 
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : çıtlamak (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Çıt sesi çıkarmak Çıtlamak işi Antep fıstığının kabuğunu aralama
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish