22 Ekim 2014, Çarşamba 07:42:55 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu cupra balik kelimesi/cumlesi/metni Rusça çevirisi
Cupra рыба    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada cupra balik kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. cupra balik kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan cupra balik kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
GABARİ GABARİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BIR TAŞITIN YÜKÜ ILE BERABER YÜKSEKLIĞI. KARAYOLUNDA GÜVENLI TAŞIMACILIĞI SAĞLAMAK IÇIN TAŞITIN ENI, BOYU VE YÜKSEKLIĞI ILE ILGILI ÖLÇÜLER. KTK MD. 3.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : aykırılama (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Aykırılamak işi Dikey olarak gelmek; kestirmeden gitmek, düz yoldan ayrılmak
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön