20 Nisan 2014, Pazar 18:51:58 İyi Akşamlar !
Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
 
Çeviri Sonucu düz saç kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
1-) smooth hair
2-) straight hair
3-) flat sheet
4-) straight hair
   
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada düz saç kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. düz saç kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan düz saç kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
   

 

 

 

SÖZLÜ VASİYETNAME SÖZLÜ VASİYETNAME Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
HASTALIK GIBI ISTISNÂÎ DURUMLARDA KIŞILERIN IKI ŞAHIT HUZURUNDA YAPTIKLARI, KENDILERININ ÖLÜMLERINDEN SONRA MALLARININ TABI OLACAĞI DAĞITIM BIÇIMI HAKKINDA VASIYET. GENELDE VASIYET YAZILI YAPILIRSA DA ÖLÜMCÜL HASTALARIN VE YOLCULUKTA BULUNUP DA YAZMA IMKÂNI OLMAYANLARIN SÖZLÜ VASIYET YAPMALARI MÜMKÜNDÜR.
 
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : cebirsel (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Cebirle ilgili
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish