01 Eylül 2014, Pazartesi 14:14:53 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu dıllık kelimesi/cumlesi/metni Azerice çevirisi
1-) dillim
2-) dillim
3-) dillim
   
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada dıllık kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. dıllık kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan dıllık kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
ÖÇ ALMAK ÖÇ ALMAK Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
KÖTÜLÜĞE KARŞI KÖTÜLÜKTE BULUNMAK, INTIKÂM ALMAK, KAN DAVASI GÜTMEK. ISLÂM HUKUKUNDA VE GÜNÜMÜZ HUKUK SISTEMLERINDE BU TÜR DAVRANIŞ KESINLIKLE YASAKLANMIŞTIR. ANCAK IHKÂK-I HAK DENILEN KAYBOLMAK ÜZERE OLAN VE HÜKÛMET KUVVETLERININ YARDIMINI ISTIHSAL IMKÂNI O SIRADA BULUNMAYAN DURUMLARDA KIŞI HAKKINI KORUYABILMEKTEDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : noktalı virgül (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Bağımsız fakat mantık açısından birbirini bütünleyen cümleleri bağlayan noktalama işareti (;)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön