21 Ekim 2014, Salı 13:15:59 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu dahil etmek kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
inclusion    
 
dahil etmek kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
İçine almak, katmak
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada dahil etmek kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. dahil etmek kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan dahil etmek kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
NÜSK NÜSK Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
ALLAH'A KARŞI YAPILAN IBÂDETLERIN HERBIRISI. MENSEKLERIN HERBIRISINE VERILEN AD. MESELÂ HACC VEYA UMREDE YAPILAN VAKFE, TAVAF, KURBAN, ZIYARETLER, SAFA VE MERVE ARASINDA SA'YDA BULUNMA VE BENZERLERI GIBI. HZ. PEYGAMBER DE "EY MÜ'MINLER! SIZLER IBÂDET BIÇIMLERINIZI VE MENSEKLERINIZI BENDEN ALINIZ!" BUYURMUŞTUR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kızmaca (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Kızmaya, öfkelenmeye dayanan davranış
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön