28 Şubat 2015, Cumartesi 19:19:27 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu dayatmak kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
insist    
 

dayatmak
kelimesi imla klavuzuna göre benzer kullanışları :

dayatmak
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada dayatmak kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. dayatmak kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan dayatmak kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
TAKNİN TAKNİN Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
KANUNLAŞTIRMA, KANUN YAPMA. KODIFIKASYON. HUKUK METINLERINI MADDELER ALTINDA YAZILI BIÇIME KOYMA VE BUNU YASAMA MECLISINDEN GEÇIRME.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : payday+loans+online&kk=tr&ck=en>müsabaka (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Karşılıklı yarışma. Hangisinin ileride olduğunu anlamak için yapılan tecrübe, imtihan. Bir şeyde derece anlama için iki veya daha çok şahıslar arasında bazı şartlarla yapılan tecrübe Yarışma Yarış Yarış, yarışma, karşılaşma:"Biraz daha geçti, sırıkla yüksek atlama müsabakası ilan olundu." M. Ş. Esendal Yarış, yarışma, karşılaşma
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön