25 Temmuz 2014, Cuma 23:39:47 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu dengin kelimesi/cumlesi/metni Azerice çevirisi
1-) tarazlıq
   
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada dengin kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. dengin kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan dengin kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
VETO VETO Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
KARŞI ÇIKMA, KARŞI DURMA, BIR KARARI YETKILI BIRININ DURDURMASI, KARARA KARŞI DURMASI. BU KARŞI DURMAYA DA VETO HAKKI DENILMEKTEDIR. CUMHURBAŞKANININ, KÂNUNLARI BIR KEZ DAHA GÖRÜŞÜLMEK ÜZERE MECLISE GÖNDERME HAKKI ANAYASADAN KAYNAKLANAN BIR HAKTIR. BIRLEŞMIŞ MILLETLER GÜVENLIK KONSEYININ KARARLARINA KARŞI DÂIMÎ ÜYELERIN VETO HAKKI OLMAKTADIR KI, BU DA O TEŞKILÂTIN KURALLARINDAN ÇIKMAKTADIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : meyve yaprak (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Çiçeğin, döllenmeden sonra yemişi oluşturan yaprağı
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön