19 Aralık 2014, Cuma 09:09:05 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu dinazor kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
dinosaur    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada dinazor kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. dinazor kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan dinazor kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
SANIĞIN HAZIR BULUNMA HAKKI SANIĞIN HAZIR BULUNMA HAKKI Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
MAZNÛN KIŞININ MAHKEMEDE YARGILAMA SIRASINDA HAZIR BULUNMASI HAKKI, DURUŞMADA BULUNMADAN HAKKINDA MUHAKEME YAPILAMAZ. KURAL BUDUR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : taytı (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
at yavrusu, MÜHR, gulun, üç yaşına kadar olan tay yavrusu, Elde dokunmuş çuval, Denk eş, Üç yaşına kadar olan at yavrusu, Denk, eşit, eş, Hayvanın bir yanındaki yük,
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön