21 Ekim 2014, Salı 18:08:50 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu dini bayramlar kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
Dini bayramlar    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada dini bayramlar kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. dini bayramlar kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan dini bayramlar kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
GELİR ORTAKLIĞI SENETLERİ GELİR ORTAKLIĞI SENETLERİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
KÖPRÜ, BARAJ, ELEKTRIK SANTRALI, KARAYOLU, DEMIRYOLU, TELEKOMÜNIKASYON SISTEMLERI ILE SIVIL KULLANIMA YÖNELIK DENIZ VE HAVA LIMANLARI ILE BENZERLERINDEN, KAMU KURUM VE KURULUŞLARINA AIT OLANLARININ GELIRLERINE, ORTAK OLUNMASI IÇIN ÇIKARILAN SENETLERDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : semeleşme (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Semeleşmek durumu Seme duruma gelmek
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön