17 Nisan 2014, Perşembe 18:25:56 İyi Akşamlar !
Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
 
Çeviri Sonucu diri zit anlami kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
1-) alive in the meaning of zit
   
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada diri zit anlami kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. diri zit anlami kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan diri zit anlami kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
   

 

 

 

MEMORANDUM MEMORANDUM Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
MUHTIRA, NOTA, BIR KONUDA HÜKÜMETLER ARASI GELIP GIDEN YAZI. BIR KIMSENIN HATIRALARI.
 
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : sülü (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Suyu olan, içinde su bulunan // Suyu çok olan // İçine su katılmış, sulandırılmış olan // Yersiz şakalar yapan, söz ve davranişlari ile çevresini tedirgin eden veya kadinlara hoş olmayan iltifatlarda bulunan (kimse)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish