24 Kasım 2014, Pazartesi 09:55:51 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu diri zit anlami kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
living opposite meaning    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada diri zit anlami kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. diri zit anlami kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan diri zit anlami kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
EMNİYET NEZARETİ EMNİYET NEZARETİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
EMNIYETI UMUMIYE NEZARETI ALTINDA BULUNDURMAK. AĞIR HAPIS CEZASINI GEREKTIREN SUÇLARDA ASIL CEZAYA EK OLARAK VERILEN VE BIR MÜDDET EMNIYET GÖZETIMI ALTINDA BIR YERDE OTURMAYA MECBUR ETME. BU TÜR ÖNLEM ŞIMDILERDE KALDIRILMIŞTIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : yahudilikte (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Çıfıtlık Yahudi dini, Musevîlik Yahudi olma durumu, Musevîlik
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön