23 Temmuz 2014, Çarşamba 02:37:08 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu distractor kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
distraktör    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada distractor kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. distractor kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan distractor kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
TAKIM TAKIM Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BIRBIRINE UYAN PARÇALARIN OLUŞTURDUĞU BIR BÜTÜN. BIRBIRINE BENZER IŞ GÖREN IŞÇILERIN OLUŞTURDUKLARI BIR GRUP. BUNLARIN YAPTIKLARI IŞ SÖZLEŞMESINE DE TAKIM SÖZLEŞMESI DENILIR. BÖYLE BIR IŞÇI TAKIMI VEYA GRUBUNU TEMSILEN BIRI VEYA BIRKAÇI IŞVEREN ILE SÖZLEŞME YAPAR. YAPILAN BU SÖZLEŞMENIN ALTINDA ADLARI YER ALAN BÜTÜN IŞÇILER IÇIN SÖZLEŞME GEÇERLIDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : dondurulmak (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Değişmez duruma getirilmek Dondurma işine konu olmak veya dondurma işi yapılmak Dondurulmak işi
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön