02 Ekim 2014, Perşembe 01:19:37 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu dubada putka kelimesi/cumlesi/metni Bulgarca çevirisi
В понтон да putk    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada dubada putka kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. dubada putka kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan dubada putka kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
KARAR ÇEŞİTLERİ KARAR ÇEŞİTLERİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
YARGILAMA HUKUKUNDA SÖZKONUSU KARAR ÇEŞITLERI ŞU ŞEKILDE BELIRTILEBILIR: I. ARA KARARI; ASIL KARARA DAYANAK OLAN VE ONU HAZIRLAMAK ÜZERE VERILEN KARARLAR. II. NIHÂÎ KARAR VEYA SON KARAR; YARGILAMA FAALIYETININ SONUNDA VERILEN VE DAVANIN ESASI ILE ILGILI KARAR. BU KARAR ILE ARTIK HÂKIM O DAVA ILE OLAN IŞINI BITIRMIŞ ELINI ÇEKMIŞTIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : formaldehit (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Doymuş aldehitlerin ilk üyesi olan HCHO formülündeki aldehit
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön