18 Nisan 2014, Cuma 14:39:06 İyi Günler !
Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
 
Çeviri Sonucu dudaktan kalbe kelimesi/cumlesi/metni Farsça çevirisi
از لب خود را به قلب شما    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada dudaktan kalbe kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. dudaktan kalbe kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan dudaktan kalbe kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
   

 

 

 

MÜRETTEBAT MÜRETTEBAT Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BIR IŞ IÇIN GÖREVLENDIRILEN PERSONELIN TÜMÜ. KARAKOL DA BULUNAN GÖREVLILERIN TÜMÜ, GEMI, TREN GIBI NAKIL ARAÇLARINDAKI GÖREVLI MEMURLAR VB.LERI.
 
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : dâhiyane (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Dâhiye yakışır (biçimde), dâhice Dâhi gibi Dâhiye yakışır biçimde, dâhice
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish