21 Ekim 2014, Salı 13:16:20 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu dudaktan kalbe kelimesi/cumlesi/metni Farsça çevirisi
از لب خود را به قلب شما    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada dudaktan kalbe kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. dudaktan kalbe kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan dudaktan kalbe kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
MÜTEHASIM MÜTEHASIM Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
KARŞILIKLI HASIMLAŞANLAR, DÜŞMANCA TAVIR ALANLAR; DAVANIN IKI TARTI, HASIM TARAFLAR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : MÜDEVVEN (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
(Divan. dan) Tedvin olunmuş. Kitap hâline getirilmiş. Bir arada toplanıp tanzim edilmi Tevdin olunmuş, düzenlenmiş, tertip edilmiş, yasa metni haline getirilmiş Bir araya toplanmış, düzenlenmiş Bir araya getirilerek divan durumunda toplanmış (şiir vb.)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön