01 Kasım 2014, Cumartesi 12:59:42 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu eş koşmak kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
run co    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada eş koşmak kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. eş koşmak kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan eş koşmak kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
POLİÇE POLİÇE Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BIR TÜR TICÂRÎ SENETTIR. TICÂRET KANUNUNA GÖRE DÜZENLENEN VE MUHTEVASININ BIRISINE ÖDENMESINE DAIR HÜKÜMLER IÇEREN BIR TÜR HAVALE KÂĞIDIDIR. BURADAKI HAK SENETLE SIKI SIKIYA ILIŞKILIDIR. MUHATAB BU HAVALE KÂĞIDININ ÖN YÜZÜNÜ IMZALAYINCA POLIÇEYI KABULLENMIŞ SAYILIR. TTK MD. 690 VS.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar :

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : nokta nokta (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Hafif hafif, belli belirsiz
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön