02 Eylül 2014, Salı 02:24:09 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu eşsizlik kelimesi/cumlesi/metni Azerice çevirisi
1-) essizlik
2-) essizlik
3-) essizlik
   
 
eşsizlik kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
Eşsiz olma durumu

eşsizlik
kelimesi imla klavuzuna göre benzer kullanışları :

eşsizlik, -ği
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada eşsizlik kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. eşsizlik kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan eşsizlik kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
SEVİCİ SEVİCİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
KADININ KADINLA SEVIŞMESI HALI, LEZBIYENLIK. BIR KADININ CINSÎ ARZUSUNU YINE BIR BAŞKA KADINLA TATMIN ETMESI. BURADA AKTIF OLAN KADINA SEVICI DENIR. BIR TÜR CINSÎ SAPIKLIKTIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kazıyış (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Kazıma işi veya biçimi
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön