22 Kasım 2014, Cumartesi 23:05:15 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu ekip biçmek kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
cultivate    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada ekip biçmek kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. ekip biçmek kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan ekip biçmek kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
TARIM ARAZİSİ TARIM ARAZİSİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
EKIP DIKMEYE, ZIRAATE MÜSAID TOPRAKLAR. ORMANLARIN DIŞINDA KALAN VE INSANLAR ILE HAYVANLAR IÇIN YARARLI BITKILER BITIRMEYE MÜSAID VEYA IŞLENILMEK SURETIYLE BU DURUMA GETIRILEBILEN ARAZI, ÜRETIME ELVERIŞLI TOPRAKLAR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : su çıkrığı (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Kuyudan su çıkarmaya yarayan çıkrık
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön