31 Temmuz 2014, Perşembe 08:19:50 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu ela ne demek kelimesi/cumlesi/metni Farsça çevirisi
چه درخت فندق    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada ela ne demek kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. ela ne demek kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan ela ne demek kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
OBLİGATİO IMPERFECTA OBLİGATİO IMPERFECTA Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
NÂ TAMAM BORÇ, EKSIK BORÇ, HUKUKEN TAM OLARAK BORÇ NITELIĞI KAZANMAMIŞ OLAN BORÇ. KUMAR VE BAHIS BORÇLARI GIBI.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : yalancılar (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Yalan söylemeyi huy edinmiş olan (kimse):"Yalancının mumu yatsıya kadar yanar." Atasözü KALBZEN MİMSAH YELMA' MEYYAN Gerçek olmayan, gerçeğe benzetilmiş Gerçek olmayan, gerçeğe benzetilmiş:"Fakat ben bu yalancı neşeye inanıyordum." R. N. Güntekin Yalan söylemeyi huy edinmiş olan (kimse)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön