01 Kasım 2014, Cumartesi 06:38:30 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu ez birindarim daye kelimesi/cumlesi/metni Belarusça çevirisi
Я раздушыць дзень у Брындызі    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada ez birindarim daye kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. ez birindarim daye kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan ez birindarim daye kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
KELEPÇE KELEPÇE Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
MADENÎ HALKA. SUÇLU, SANIK, TUTUKLU VE HÜKÜMLÜLERIN BIR YERDEN BIR BAŞKA YERE NAKILLERI SIRASINDA KAÇMALARINI ENGELLEMEK IÇIN IKI KOLLARINA BIRDEN GEÇIRILIP KILITLENEN ZINCIR.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar : ez birindarım daye anlamı -

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : noktasız (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Noktası olmayan
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön