22 Aralık 2014, Pazartesi 06:10:16 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu flatmate kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
ev arkadaşı    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada flatmate kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. flatmate kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan flatmate kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
YÜCE DİVAN YÜCE DİVAN Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
ANAYASA MAHKEMESININ BIR KISIM ÜST DÜZEY YÖNETICILERIN GÖREV SUÇLARINDAN DOLAYI YARGILANMALARI GEREKTIĞINDE BU YARGI GÖREVINI YAPMASI HALINDE ALDIĞI AD. (OLAĞAN VE ÖZEL BIR CEZA MAHKEMESI NITELIĞINI TAŞIR. VERDIĞI KARARLAR KESINDIR. AY MD. 148.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : ittirmek (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
İtme işini yaptırmak İttirmek işi veya durumu
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön