23 Temmuz 2014, Çarşamba 06:56:19 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu flatmate kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
ev arkadaşı    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada flatmate kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. flatmate kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan flatmate kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
SIRRIN İFŞASI SIRRIN İFŞASI Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
GIZLENMESI GEREKEN BIR BILGININ, BIR HABERIN AÇIKLANMASI. SIR SAHIBININ IZNI OLMADAN ONA AIT BILGILERIN AÇIKLANMASI. MESELÂ AVUKATLAR, DOKTORLAR, EBELER BAŞKALARINA AIT SIRLARI SAKLAMAKLA YÜKÜMLÜDÜRLER. BIR IŞYERINDE ÇALIŞAN IŞÇI ORA ILE ILGILI BILGILERI SAKLAMAKLA YÜKÜMLÜDÜR. AÇIKLARLARSA BU SUÇU IŞLEMIŞ OLURLAR. POLIS DE SUÇ OLUŞTURMAYAN BILGILERI IFŞA EDERSE BU DA SIRRIN IFŞASI SAYILIR. TCK MD. 195 VD.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : çağdaşlık (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Çağdaş olma durumu, modernlik
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön