31 Ocak 2015, Cumartesi 19:34:48 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu genegercek yagi kelimesi/cumlesi/metni Rusça çevirisi
genegercek масло    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada genegercek yagi kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. genegercek yagi kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan genegercek yagi kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
KUBUH KUBUH Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
KÖTÜ, KÖTÜLÜK, ÇIRKINLIK. EŞYANIN TAŞIMIŞ OLDUĞU ZARARLI DURUM. BUNUN ZIDDI HÜSÜN'DÜR. ASLINDA EŞYANIN GÜZEL VEYA ÇIRKIN OLUŞUNU AKLIN TAM KAVRAYIP KAVRAYAMAMASI KONUSUNDA HUKUKÇULAR FARKLI DÜŞÜNÜRLER. ISLÂM DÜŞÜNÜRLERININ PEK ÇOĞUNA GÖRE EŞYANIN GÜZEL VEYA ÇIRKINLIĞINI ANLAMADA AKIL DEĞIL ALLAH’IN KOYDUĞU KURALLAR ESASTIR. MESELÂ AKLIMIZA GÖRE IÇKI VEYA SILAH IYI VE GÜZEL OLABILIR AMA BIRÇOK ZARARLARI NEDENIYLE IÇKI VE KÖTÜ AMAÇLARDA KULLANILDIĞI IÇIN SILAH, KONULAN HÜKÜMLERLE YASAKLANMIŞ OLMAKTADIR. BUNU HERKES .KABULLENMEK ZORUNDADIR. KONU KELÂM ILMINDE AYRINTILI OLARAK AÇIKLANMIŞTIR. DURUM POZITIVISTLERLE VE YENI KLASIK, HUKUK MEKTEBINDE BUNA BENZER ŞEKILDE AÇIKLANMAKTADIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : MEŞFU (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Şuf'a hakkının ilişkin olduğu mal; önalımlı
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön