28 Kasım 2014, Cuma 04:51:40 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu grekçe kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
Greek    
 
grekçe kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
Bu dille yazılmış olan Eski Yunan dili

grekçe
kelimesi imla klavuzuna göre benzer kullanışları :

Grekçe
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada grekçe kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. grekçe kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan grekçe kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
YAPAY PİYASA  YAPAY FİYAT YAPAY PİYASA YAPAY FİYAT Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BIR VEYA BIRKAÇ ÜYENIN, BIR VEYA BIRDEN FAZ(A SEANSLAR BOYUNCA HERHANGI BIR MENKUL KIYMET IÇIN, SÖZKONUSU MENKUL KIYMETIN GERÇEK PIYASA DEĞERINI YANSITMAYACAK ŞEKILDE FIYAT (YAPAY FIYAT) TEŞEKKÜL ETTIRECEK ŞEKILDE SÜREKLI OLARAK ÖNCEKI ALIM EMRINE GÖRE DAHA YÜKSEK FIYATLARDA ALIM EMIRLERI VEYA SÜREKLI OLARAK DAHA DÜŞÜK FIYATLARDA SATIM EMIRLERININ BORSAYA ILETILMESI ILE OLUŞTURMAYA ÇATIŞILAN PIYASAYA YAPAY PIYASA DENIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : mistik (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
gizemli, esrarengiz, gizem içeren Fr. Mistisizm ile âlâkalı Fls: Bâtıni. Kalben çok dindar. Sofi Sırla ilgili, tanrısal gizlere ilişkin Mistisizm ile ilgili Mistisizm yanlısı olan, ilahiyat veya mistik yaşamla uğraşan kimse, gizemci Mistisizm ile ilgili:"Gaipten sesler duyuyor, ruhuna fısıldanan mistik şiirler yazıyordu artık." Y. Z. Ortaç
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön