02 Eylül 2014, Salı 00:00:42 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu hafifleşme kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
خفف من    
 
hafifleşme kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
Hafifleşmek işi Ağır başlılığını yitirmek Hafiflemek

hafifleşme
kelimesi imla klavuzuna göre benzer kullanışları :

hafifleşme
hafifleşmek
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada hafifleşme kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. hafifleşme kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan hafifleşme kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
İDDİANIN TEVSİİ VE TEBDİLİ İDDİANIN TEVSİİ VE TEBDİLİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
IDDIANIN GENIŞLETILMESI VE DEĞIŞTIRILMESI. HUKUK DAVALARINDA AÇILMIŞ OLAN BIR DAVADA ILERI SÜRÜLEN HUSUSLARIN DAHA SONRA DEĞIŞTIRILMESI VE GENIŞLETILMESI MÜMKÜN DEĞILDIR, YASAKTIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : yankesici (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Biçimine getirerek insanın üzerinden gizlice birşey çalan hırsız cepçi Bir kimsenin cebinden, çantasından ustalıkla, yavaşça bir şeyler çalan kimse Bir kimsenin cebinden, çantasından ustalıkla, yavaşça bir şeyler çalan kimse:"Polis yankesiciyi yaka paça götürmek isteyince yankesici silkinmiş." S. Birsel
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön