21 Ağustos 2014, Perşembe 19:00:20 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu hafifleşme kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
خفف من    
 
hafifleşme kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
Hafifleşmek işi Ağır başlılığını yitirmek Hafiflemek

hafifleşme
kelimesi imla klavuzuna göre benzer kullanışları :

hafifleşme
hafifleşmek
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada hafifleşme kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. hafifleşme kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan hafifleşme kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
ORMAN SUÇLARI ORMAN SUÇLARI Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
IŞLETILMESI KANUNA GÖRE YALNIZCA DEVLETE TAHSIS EDILMIŞ ORMANLARDA KIŞILERIN YAPTIKLARI KANUNSUZ IŞLEMLERIN OLUŞTURDUĞU SUÇLAR. MESELÂ KAÇAK AĞAÇ KESMEK, REÇINE ELDE ETMEK, ORMAN AÇMAK, AVLANMAK VE BENZERI SUÇLAR BÖYLEDIR. BU SUÇLARIN AFFI, TECILI MÜMKÜN DEĞILDIR. OSMANLI ARAZI HUKUKU VE ORMAN NIZAMNÂMESINE GÖRE MÎRÎ ARAZIDE KENDILIĞINDEN BITEN AĞAÇLAR BILE DEVLETIN IZNI ALINMADAN KESILEMEZ, ISLAH EDILEMEZDI. HIÇ BIR ZAMAN BU YERLER ÖZEL MÜLKIYETE KONU OLAMAZDI. ŞIMDI DE ORMAN ALANLARI ÖZEL MÜLKIYETE KONU TEŞKIL ETMEMEKTEDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : fıstık ezmesi (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Fıstıkla yapılan bir şekerleme
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön