22 Eylül 2014, Pazartesi 09:12:45 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu hayalimdeki okul kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
my dream school    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada hayalimdeki okul kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. hayalimdeki okul kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan hayalimdeki okul kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
OPTİMİZM OPTİMİZM Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
IYIMSERLIK, IYIMSERLIK FELSEFESI, DÜNYADAKI HER ŞEYIN IYILIĞE, INSAN IÇIN YARARLI OLMAYA YÖNELIK OLDUĞUNU SAVUNAN DÜŞÜNCE BIÇIMI. ISLÂM'A GÖRE HERKES ISLÂM FITRATI ÜZERE VE GÜNAHSIZ DOĞAR. HAK ŞERLERI HAYR EYLER, DÜŞÜNCE BIÇIMLERI VE HÜKÜMLERI BUNU IFADE ETMEKTEDIR. "ALLAH'DAN ÜMID KESILMEZ." HÜKMÜ DE BU DÜŞÜNCENIN TEMELIDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : FİSKAL (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Vergiye ilişkin Hazineye ilişkin
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön