25 Temmuz 2014, Cuma 04:33:48 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu hayalimdeki tatil kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
hayalimdeki evinizi tatil    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada hayalimdeki tatil kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. hayalimdeki tatil kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan hayalimdeki tatil kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
KAMERI SENE KAMERI SENE Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
KAMERÎ YIL, AYIN HAREKETLERI ESAS ALINARAK BELIRLENEN YIL. MÜSLÜMAN TAKVIMLERI BUNA GÖRE DÜZENLENMIŞTIR VE GÜNEŞ YILINDAN, ŞEMSÎ, YILDAN ON GÜN KADAR DAHA KISADIR. MÜSLÜMANLIKTA ZAMANA DAYALI VE YIL ESASINA GÖRE YAPILAN IBÂDETLER VE ALINAN VERGILER KAMERÎ YIL ÜZERINE GÖRE HESAPLANIR. HER YIL ON GÜN DAHA ÖNCE GELIR VE ILK AYI MUHARREMDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : apotr (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Yardımcı Havari Bir inancı, bir görüşü yayan kimse Yardımcı, koruyucu, havari
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön