21 Eylül 2014, Pazar 15:06:09 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu hemşinliler kelimesi/cumlesi/metni Ermenice çevirisi
համշենցիների    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada hemşinliler kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. hemşinliler kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan hemşinliler kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
MERA MERA Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
OTLAKIYE, HAYVANLARIN OTLADIĞI YEŞIL ALANLAR. BIR VEYA BIR KAÇ KÖY VEYA KASABA HALKININ HAYVANLARININ OTLAMASI IÇIN TERK VE TAHSIS EDILEN, ESKIDENBERI MERÂ OLARAK KULLANILAN YERLER. 4342 SAYILI MERA KANUNU TANIMLARLA ILGILI MD.3 E GÖRE; “MERÂ: HAYVANLARIN OTLATILMASI VE OTUNDAN YARARLANILMASI IÇIN TAHSIS EDILEN VEYA KADÎMDENBERI BU AMAÇLA KULLANILAN YER.” BURALARI ORADAN YARARLANANLARIN ORTA MALIDIR. ÖZEL MÜLKIYETE VE ÖZEL KULLANIMA KONU OLAMAZ.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : partizanca (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Partizana yakışır (bir biçimde)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön